O firmie

Firma - informacje

Niezależne badania oraz szczegółowe analizy pozwoliły jednoznacznie wykazać, że miąższ stabilizowany, wykorzystywany w produktach Aloes Charter, zasadniczo nie różni się od świeżego aloesu. Udowodniono więc, że Firma zawierają w sobie wszystkie najlepsze elementy i składniki, jakie otrzymuje się ze świeżego liścia aloesu.

 

Efektem badań i kolejnym potwierdzeniem najwyższej jakości cechującej produkty zawierające aloes Aloes Charter jest przyznanie przez IASC (Międzynarodową Radę Naukową ds. Aloesu) tzw. Pieczęci Aprobaty. IASC ma za zadanie chronić rynek aloesowy oraz kontrolować jakość dostępnych produktów. Firma jako pierwsza na świecie spośród firm oferujących aloes uzyskała to prestiżowe wyróżnienie.

 

International Aloe Science Council, czyli w skrócie IASC, już po roku od momentu założenia składała się z 25 członków. Były to przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją i dystrybucją produktów z miąższem aloesowym. Wszelkie badania i analizy jakościowe preparatów zlecane są kilku zewnętrznym laboratoriom, co wyklucza wszelkie podejrzenia o manipulowanie ich wynikami. Dlatego też tak duże znaczenie ma przyznana Firma Pieczęć Aprobaty stanowiąca najwyższy certyfikat jakości w branży.

 

Wszystkie nasze produkty z aloesu (np. Aloe Vera Gel, aloesowy żel do kąpieli), tamaryndowca malabarskiego (Garcinia Cambogia) i innych leczniczych roślin posiadają pieczęć islamską i znak koszerności. Firma nie testuje również swoich produktów na zwierzętach, co odpowiada wytycznym organizacji PETA.