Aloe Ever Shield aloesowy dezodorant Ever Shield

Aloe Ever Shield aloesowy dezodorant Ever Shield

Cena: 34.00PLN
DOSTĘPNY

Aloe Ever Shieldto bezzapachowy dezodorant w sztyfcie, który pozwoli Ci zachować uczucie świeżości przez cały dzień.

Opakowanie - 92 g

Dezodorant Ever Shieldnie zawiera soli aluminium.
Ever Shieldnie plami ubrań.
Dezodorant Aloe Verałagodzi podrażnienia i zapobiega infekcjom, np. po usuwaniu włosów.
Dezodorant aloesowydaje efekt długotrwałej, naturalnej świeżości.
Aloe Ever Shield ma bardzo subtelny, delikatny zapach.


C
zysty miąższ aloesowy ma tak silne właściwości bakteriostatyczne, że można by używać go codziennie do pielęgnacji całego ciała jako niezwykle skutecznego środka higieny osobistej. Składniki miąższu Aloe vera potrafią bowiem regulować tzw. mikroflorę skórną.

 

Sam pot jest bezwonny, a nieprzyjemne i nie tolerowane w cywilizowanym świecie zapachy ludzkiej skóry powstają dopiero przy współudziale bakterii zamieszkujących naszą skórę. Miąższ aloesowy w sposób naturalny reguluje te procesy, zapobiegając nadmiernemu namnażaniu się bakterii zwłaszcza w miejscach, gdzie gruczołów potowych jest więcej.

Dezodorant Ever-Shield znakomicie wywiązuje się ze swej roli, gdyż ma postać sztyftu. Miąższ aloesowy został w nim osadzony na stałym nośniku, który zatrzymując się na powierzchni skóry, przedłuża jej kontakt ze składnikami aloesu, zwiększając efektywność ich działania bakteriostatycznego. Dezodorant Ever-Shield działa wyjątkowo długo i skutecznie. Nie powoduje podrażnień i nie plami ubrania. Nie jest przesadnie perfumowany. Ma bardzo subtelny zapach, który harmonizuje z naturalną wonią czystej skóry.

 

Aloesowy dezodorant Ever-Shield należy do najnowszej generacji kosmetyków pielęgnacyjnych naturalnego pochodzenia, nie ingerujących w równowagę biologiczną skóry. Miąższ aloesowy użyty jako dezodorant nie hamuje więc naturalnego wydzielania potu. Poprzez działanie na mikroflorę skóry w sposób całkowicie naturalny zapobiega jedynie powstawaniu krępujących zapachów.

 

GŁÓWNE SKŁADNIKI:
Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 4,4%), woda dejonizowana, nośnik półstały, aromat.