Recovering Night Creme Aloesowy Krem Odżywczy na Noc

Recovering Night Creme Aloesowy Krem Odżywczy na Noc

Cena: 147.00PLN
TAK

Wspomaga naturalne procesy tkankowej regeneracji w czasie snu.
Utrzymuje równowagę wodną w naskórku.
Hamuje procesy starzenia się skóry.
Działa przeciwzmarszczkowo i antyutleniajaco.
OPAKOWANIE: 56 g

Jest to nowoczesny, delikatny krem, który odżywia każdy rodzaj skóry, nawet bardzo zniszczonej i o niezdrowym kolorycie. Jego atuty to naturalna rewitalizacja wraz z dokładnym, głębokim nawilżaniem, co wzmacnia tkankowe funkcje skóry. Skóra o biologicznie sprawnych tkankach skutecznie broni się przed procesami starzenia oraz przed powstawaniem bruzd, zmarszczek i przebarwień.


Obok naturalnych właściwości czystego miąższu Aloe vera, w Kremie Odżywczym na noc wykorzystano najlepsze odkrycia nowoczesnej kosmetologii w dziedzinie pielęgnacji i odżywienia cery.

Naturalne środki nawilżające, zmiękczające oraz regenerujące skórę zostały w tym kremie skomponowane w ten sposób, że działając wspólnie z miąższem aloesowym przynoszą zwielokrotnione efekty pielęgnacyjne.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:
Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 35,7%), kwas hialuronowy, glicerydy z kiełków pszenicy, skwalen, naturalne ekstrakty z żywokostu i rumianku, propolis, rozpuszczalny kolagen, hydrolizowana elastyna, palmitynian witaminy A, naturalna witamina E, prowitamina B5, witamina C.