Aloe Heat Lotion Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca

Aloe Heat Lotion Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca

Cena: 71.00PLN
TAK

OPAKOWANIE: 118 ml

Przynosi ulgę w dokuczliwych dolegliwościach takich jak bóle stawowe, „korzonki”, bóle mięśniowe, nerwobóle i inne.
Gdy połączymy jej użycie z delikatnym masażem, uzyskujemy efekt przyjemnego, kojącego ciepła.
Przyspiesza likwidowanie skutków różnego rodzaju kontuzji.
Znakomita przy przeziębieniach.


Na pytanie: „Komu i kiedy potrzebna jest Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca?” odpowiedź brzmi: „Bez ograniczeń!” Przeciętny mieszkaniec umiarkowanej strefy klimatycznej przynajmniej dwa razy do roku czuje łamanie w kościach, dwa razy się zaziębia lub ulega grypie, a co drugi w wieku dojrzałym gnębiony jest przez dolegliwości, których powodem są zmiany zwyrodnieniowe stawów lub kręgosłupa.

Najprawdopodobniej wszystkie wymienione i wiele innych pomniejszych przyczyn powodują, że coraz więcej osób bardzo dba o to, aby Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca znajdowała się stale w zasięgu ich ręki. Jej użycie wespół z delikatnym masażem dostarcza obolałym tkankom miłego, kojącego ciepła, co pomaga łatwiej znieść ból zarówno tak zwanych "korzonków", jak i naciągniętych mięśni czy dotkniętych artretyzmem stawów.

Wchodzący w skład Emulsji salicylan metylowy - bliski krewny dobrze nam znanej aspiryny - działa lekko przeciwzapalnie zwłaszcza, że skojarzono go z naturalnymi właściwościami miąższu aloesowego i olejku z eukaliptusa. Dzięki takiemu składowi sięgamy chętnie po Aloesową Emulsję Rozgrzewającą także i przy pierwszych objawach grypy oraz przeziębienia, a bardziej zapobiegliwi rozmasowują z jej pomocą przemarznięte stopy, nie czekając na pierwsze kichnięcie.

D
ziałanie rozgrzewające Emulsji wpływa relaksująco na mięśnie, o czym dobrze wiedzą sportowcy - i zawodowcy, i amatorzy. Niekiedy dobrze jest poprzedzić użycie Aloesowej Emulsji Rozgrzewającej naniesieniem na skórę niewielkiej ilości Aloe   First.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:
Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 36,1%),woda dejonizowana, salicylan metylowy, mentol, olejek eukaliptusowy,
olejek z pestek moreli, wazelina, olejek sezamowy, lanolina, olejek jojoba, karbomer, alantoina, kwas askorbinowy (witamina C),  wypełniacze, emulgatory.