Minerały- suplement diety Forever Nature-Min

Minerały- suplement diety Forever Nature-Min

Cena: 73.00PLN
TAK

Tabletki wielomineralne z montmorylonitem.

Twój organizm może skorzystać z substancji odżywczych, skrytych głęboko pod powierzchnią oceanu.

Opakowanie - 180 tabletek

Zawiera mikroelementy z naturalnych złóż oceanicznych.

Każda tabletka to doskonała kompozycja minerałów.

Minerały odgrywają wiele ważnych ról w ludzkim organizmie, od regulowania równowagi płynów do aktywacji genów i hormonów.

Zawiera pierwiastki śladowe pochodzące z naturalnych złóż dna oceanu.
Jest wolny od zanieczyszczeń cywilizacyjnych.
Pomaga uzupełnić dietę w składniki mineralne.
Przyczynia się do wzmocnienia zębów, paznokci i włosów.

Twój organizm może skorzystać z substancji odżywczych, skrytych głęboko pod powierzchnią oceanu, ponieważ z tych składników mineralnych zbudowane jest cztery procent masy naszego ciała. Ponieważ nasz organizm nie produkuje minerałów, musimy pozyskiwać je z pożywienia lub poprzez suplementację.

Forever Nature-Min to zaawansowana, wielomineralna receptura, w której wykorzystano biodostępne formy składników mineralnych dla jak najbardziej efektywnego przyswajania. Jest to źródło minerałów i mikroelementów w odpowiednio dobranych proporcjach. Oparte na mineralnej bazie naturalnych złóż dna ocenu i chelatowej formie fauny i flory morskiej, Nature-Min dostarcza większości składników mineralnych znajdujących się w ludzkim organizmie.

Składniki mineralne pełnią w organizmie trzy funkcje:


1. Niektóre, jak wapń, fosfor i magnez, są składnikami kości i zębów.


2. Inne to rozpuszczalne sole, które pomagają kontrolować strukturę płynów i komórek w organizmie.


3. Składniki takie jak żelazo, czy hemoglobina, mają inne, kluczowe zadania. Działają one wespół z enzymami i białkami, niezbędnymi dla uwolnienia i wykorzytania energii.


Forever Nature-Min to świetny sposób na upewnienie się, że twój organizm otrzymuje minerały i mikroelementy, potrzebne mu, byś mógł wieść zdrowy, zrównoważony styl życia.

 

GŁÓWNE SKŁADNIKI:
Fosforan wapnia, tlenek magnezu, montmorylonit, skrobia kukurydziana, siarczan cynku, fumaran żelaza, glukonian manganu, glukonian miedzi, nikotynian chromu, L-selenometionina, jodek potasu, wanadian sodu, molibdenian sodu.