Wapń Forever - Forever Calcium

Wapń Forever - Forever Calcium

Cena: 96.00PLN
TAK

Forever Calcium to formuła oparta na cytrynianie wapnia. W składzie tego produktu znalazła się również witamina D oraz magnez - dwa składniki o kluczowym znaczeniu dla prawidłowego przyswajania wapnia.

Opakowanie - 90 tabletek

Łatwo przyswajalny wapń z witaminą D i magnezem.
Pomaga wzmacniać kości i zęby.
Znakomite uzupełnienie codziennej diety w wapń, często zbyt ubogiej w ten ważny pierwiastek.

Wapń jest jednym z najważniejszych minerałów budujących nasz organizm. Stanowi około 2% masy ciała! Najwięcej, bo prawie 99% tego pierwiastka buduje ludzki układ kostny (w tym również zęby), a pozostała ilość gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie komórek nerwowych, krwi oraz innych tkanek.

 

Oprócz kłopotów z tworzeniem i regeneracją kośćca niedobór wapnia powoduje zaburzenia przewodzenia impulsów nerwowych, krzepliwości krwi, pracy mięśni i wydzielania niektórych hormonów, np. insuliny. Badania wykazują, że ponad 75% żyjących współcześnie ludzi spożywa za mało wapnia w swojej dziennej diecie.

Efektywne uzupełnianie niedoborów tego pierwiastka to takie, w czasie którego wapń wprowadzany jest do organizmu razem z innymi substancjami (zwłaszcza witaminą D3 i magnezem), które umożliwiają jego przyswajanie i biologiczne wykorzystanie.

Forever Calcium® jest takim właśnie produktem, w którym połączono wapń z magnezem i witaminą D3 w doskonałych proporcjach. Maksymalne wchłanianie wapnia jest także zapewnione przez jego nieorganiczno-organiczne połączenie (cytrynian wapnia).

Codzienne zażywanie Forever Calcium zapewnia mocne, kości, zdrowe zęby, lepsze funkcjonowanie przemiany materii i układu nerwowego.

 

INNE SKŁADNIKI: Fosforan dwuwapniowy, kwas stearynowy z warzyw, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, stearynian magnezu z warzyw, ekstrakt z soi, kwas cytrynowy, hydroksypropylometyloceluloza, naturalny aromat.